فاز جدید زندگی خانواده چهارنفره ما

امروز اولین روزه که هر چهار نفر باید از خونه میومدیم بیرون و فاز جدیدی از زندگی خانواده چهارنفره مون شروع شد.  امروز روز اول مدارس بعد از تعطیلاته و تارا وارد گروه چهارم شد. ستاره دیروز دوش گرفت، لباسهای مدرسه رو آماده کرد، جامدادیش رو توی کیف جدید مدرسه اش گذاشت و سعی کرد به موقع بره تو تختش ولی زودتر از 9:30 خوابش نبرد. خوشبختانه امروز با انرژی و به موقع از خواب بیدار شد و لباسهاش رو پوشید و نشست سر میز صبحانه و به موقع با بابایی از خونه رفت بیرون. عسل مامان باید سعی کنه در روزهای آتی زودتر بره تو تختش و زودتر بخوابه تا روزها خسته نباشه و تمرکزش رو از دست نده.

من هم آیلا رو آماده کردم و پیاده با کالسکه بردمش مهد و پیاده اومدم سر کار. کلا 40 دقیقه طول کشید. تصمیم دارم این سه روز که آیلا رو میبرم مهد پیاده برم و برگردم و عملا ورزش روزانه ام رو انجام داده باشم. امیدوارم این پیاده روی ها کمی به روند فیت شدن و کاهش وزنم کمک کنه و احساس بهتری در مورد خودم داشته باشم.

آیلا قراره سه روز بره مهد و دو روز دیگه رو  من و همسر نوبتی ازش نگهداری میکنیم. قراره هر دو یک روز کمتر کار کنیم. این در هلند امکان پذیره.

 

/ 0 نظر / 71 بازدید