دشت سپید


من در شهر گرگان متولد شدم و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان کوثر به اتمام رساندم. بعد از دریافت مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی بیوشیمی خیلی تلاش کردم به شهر محل تولدم برگردم و مشغول به کار بشم. ولی سرنوشت طور دیگری رقم خورد و من برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به خارج از کشور آمدم و هم اکنون در کشور سرسبز و همیشه بارانی هلند زندگی میکنم. این وبلاگ از بدو ورود من به هلند ساخته شده و گوشه هایی از زندگی من و خانواده کوچکم رو بازگو میکنه.

تغییرات

١٣ هفته به اومدن دختر مونده. هر روز که به اومدنش نزدیکتر میشیم یک تغییر جدید رو در بدنم  تجربه میکنم. بعضی وقتها نگران میشم و توی گوگل علتش رو جستجو میکنم. جوابی که اکثر مواقع میگیرم ساده است: این علائم در دوران بارداری طبیعیه . البته چند تا راه حل برای مواجهه باهاش هم بهت میدن که بعضی وقتها موثره.

این روزها عضلات پاهام دچار انقباض شدید میشه. بخصوص شبها. شاید شما هم تجربه کرده باشید. عضله پاتون یکهو بدون دلیل میگیره و خیلی هم دردناکه. فکر میکردم شاید ویتامین یا املاحی در بدنم کم شده ولی مثل همیشه دیدم از همون اتفاقات طبیعی این دوره است و از این به بعد بیشتر هم میشه.

خدا رو شکر که ٩ ماه برای این تغییرات وقت داریم و همه این اتفاقات یکجا اتفاق نمی افته و همین تغییرات ما رو برای یک تغییر بزرگتر آماده میکنه.

امروز میخواستم یک تیکر بگذارم اینجا برای شمارش معکوس. ولی نشد.

   + الهه جمالزاده - ٥:۱٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٩ بهمن ۱۳۸۸