دشت سپید


من در شهر گرگان متولد شدم و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان کوثر به اتمام رساندم. بعد از دریافت مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی بیوشیمی خیلی تلاش کردم به شهر محل تولدم برگردم و مشغول به کار بشم. ولی سرنوشت طور دیگری رقم خورد و من برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به خارج از کشور آمدم و هم اکنون در کشور سرسبز و همیشه بارانی هلند زندگی میکنم. این وبلاگ از بدو ورود من به هلند ساخته شده و گوشه هایی از زندگی من و خانواده کوچکم رو بازگو میکنه.

وبلاگ

وبلاگ: یک دفترچه یادداشت باز برای نوشتن احساسات و حال و هوای خودت و جایی برای درد دل کردن و نوشتن عقاید شخصی

این تعریفی هست که من از وبلاگ دارم. شاید هر کسی تعریف خاص خودش رو داشته باشه. بعضی ها خیلی جدی و علمی و لفظ قلم مینویسند و بعضی ها ساده . بعضی ها عکس العمل های خواننده هاشون براشون مهمه و بعضی ها فقط مینویسند برای دل خودشون

بعضی ها مثل من هم یک جورایی بین این دو جور افراد هستند. تا حدودی نظر دیگران براشون مهمه. البته من مخاطبهای زیادی جز چند تا دوست که تقریبا همیشه به من سر میزنند ندارم و خیلی هاشون هم تا اونجایی که اطلاع دارم برام نظری نمیگذارند و فقط از طریق وبلاگ از حال و احوال من با خبر میشند. ولی در کل ادم حساسی نیستم و برای خودم مینویسم نه برای رضایت خاطر کسی.

با وجودی که زیاد به نظرها حساس نیستم گاهی با نظرهایی مواجه میشم که اصلا مودبانه نوشته نشده و گاهی احساس میکنم برداشت شخصی از نوشته ام کرده اند و بدون کمی تامل بلافاصله یک جواب داده اند تا به قول خودشون حال آدم رو بگیرند. بخصوص که بدون نام هم پیغام میگذارند.

در اینجور مواقع تنها کاری که میکنم حذف کردن اون نظر از بخش نظرات  و نادیده گرفتن اون هست. و اصلا دلم نمیخواد شروع کنم به جواب دادن و کل کل کردن .

شما تعریفتون از وبلاگ چیه و چه انتظاری از نویسنده وبلاگهایی که میخونین دارین؟

   + الهه جمالزاده - ۱۱:٠٤ ‎ق.ظ ; جمعه ٢ بهمن ۱۳۸۸