دشت سپید


من در شهر گرگان متولد شدم و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان کوثر به اتمام رساندم. بعد از دریافت مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی بیوشیمی خیلی تلاش کردم به شهر محل تولدم برگردم و مشغول به کار بشم. ولی سرنوشت طور دیگری رقم خورد و من برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به خارج از کشور آمدم و هم اکنون در کشور سرسبز و همیشه بارانی هلند زندگی میکنم. این وبلاگ از بدو ورود من به هلند ساخته شده و گوشه هایی از زندگی من و خانواده کوچکم رو بازگو میکنه.

بدون عنوان

در کمتر از ٣ هفته به امید خدا میریم ایران و تو این مدت کلی کار دارم که باید انجام بدم. هم سر کار و هم خونه. اینبار مثل دفعه های قبل آماده مسافرت نیستم ولی امیدوارم که در روزهای اینده فرصتش پیش بیاد.

دانشجوهای آزمایشگاه تخمیر واقعا متفاوتند. بعضی هفته ها واقعا از دستشون سرسام میگیرم و انرژی زیادی ازم میره و بعضی هفته ها همه چیز خوب پیش میره. چیزی که مهمه اینه که باید ازمایشها را تا حد امکان جالب ارائه بدی و دانشجوها رو تشویق کنی که کارشون رو درست انجام بدن. بخصوص که رشته ای که میخونند بیوتکنولوژی نیست. خلاصه باید فروشنده خوبی باشی و کارت رو هر چه جذاب تر نشون بدی. این هم کار ساده ای نیست.

با اینکه هنوز ۶ ماه مونده به اومدنش ،ما حس میکنیم که همه چیز تو زندگیمون داره عوض میشه. از همین الان یک چک لیست بلند و بالا داریم که یکی یکی باید انجامشون بدیم. از همه سخت تر پیدا کردن یک مهد کودک خوب و رزروش برای بعد از ٣ ماهگی بچه است. واقعا که من نمیفهمم چرا باید ثبت نام مهدکودک اینقدر دردسر داشته باشه تو هلند!

  

   + الهه جمالزاده - ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ آذر ۱۳۸۸