دشت سپید


من در شهر گرگان متولد شدم و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان کوثر به اتمام رساندم. بعد از دریافت مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی بیوشیمی خیلی تلاش کردم به شهر محل تولدم برگردم و مشغول به کار بشم. ولی سرنوشت طور دیگری رقم خورد و من برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به خارج از کشور آمدم و هم اکنون در کشور سرسبز و همیشه بارانی هلند زندگی میکنم. این وبلاگ از بدو ورود من به هلند ساخته شده و گوشه هایی از زندگی من و خانواده کوچکم رو بازگو میکنه.

سرنوشت

تا حالا جز شب کنکور به این اندازه دلشوره نداشتم و نگران نبودم. اون بار نگران سرنوشت و آینده کاری خودم بودم . امروز نگران سرنوشت کشورم هستم که بدون اون هویتی ندارم! نگران کشورم هستم چون هر روز و شبم با فکر به اون میگذره ! امروز نگران هستم چون کشورم رو دوست دارم!

شور و حالی که این روزها در ایران میبینم واقعاً بی نظیره! چیزی که سالهاست اتفاق نیافتاده. وقتی اینجا خبرها رو میخونم یک لحظه خوشحال میشم و امیدوار و یک لحظه دیگه ناامید! میگم نکنه که نشه! نکنه که دوباره....! نکنه ۴ سال دیگه هم.... 

 فقط دعا میکنم که بهترین ها برای کشورم و هموطنانم اتفاق بیافته و من ایرانی به ایرانی بودنم افتخار کنم و از کشورم به خوبی یاد بشه!

   + الهه جمالزاده - ۱٠:٥٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢۱ خرداد ۱۳۸۸